BETA TARIM CCPA
10 yıllık işbirliğinden sonra, CCPA Grubu ve BETA TARIM, Türkiye hayvan besleme pazarına daha iyi hizmet vermek için güçlerini birleştirmeye karar verdi.

Beta Tarım AŞ, Fransa merkezli Group CCPA’ ya katıldı

On yılı aşkın zamandır süregelen işbirliği ve tesis edilen karşılıklı güvenin ardından, BETA TARIM ve CCPA Grup, Türkiye hayvan besleme pazarına daha iyi hizmet verebilmek hedefiyle güçlerini birleştirmeye karar verdi.

2001 yılında İzmir Türkiye’ de faaliyetlerine başlamış olan BETA TARIM, ruminant ve kanatlı hayvanlar için premiks ve mineral yem üretiminde uzmanlaşmıştır. Bu aşamadan itibaren CCPA Türkiye organizasyonu olarak var olacak yeni oluşum, BETA TARIM ekibinin piyasa ile yakınlığı ve bilgi birikimiyle, CCPA’ nın araştırmaya dayanan uzmanlığından faydalanarak Türkiye’ deki müşterileri ve ortakları yararına yenilikçi ve rekabetçi çözümler geliştirmek için çalışacaktır.

BETA TARIM’ ın kurucusu Ali Özbek, 50 yılı aşkın zamandır Fransa ve dış ülkelerde çalışan, büyük deneyim ve bilgi birikimine sahip olan CCPA’ ya katılmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

CCPA Grup CEO’ su Erwan Gilet, CCPA Türkiye organizasyonunu yerel ekibiyle yönetmeye Genel Müdür olarak devam edecek olan Ali Özbek’ e olan güvenini tekrarladı.

 “Bu operasyon uluslararası kalkınma stratejimizin bir parçasıdır. Türkiye ve bölgedeki diğer ülkelere yenilikçi ve uyarlanmış çözümler sunmamızı sağlayacaktır,”
CCPA Grup Satış Direktörü Laurent Roger,

 

CCPA Grup:
Genel Merkez: Janze, FRANSA
Kuruluş Lokasyonları: Portekiz, İspanya, Çek Cumhuriyeti, Singapur, Cezayir, Brezilya Meksika.
Çalışan Sayısı: 350
2018 yılı cirosu:
163 M€ (%60’ ı uluslararası satış)

www.groupe-ccpa.com

Daha fazla bilgi için:
Tel.: 0 232 878 02 94 – 03 94
E-mail: info@betatarim.com